ART Data, s.r.o. | Implementace a provoz CRM software Vtiger 

Facebook Google Maps E-mail RSS

Naše služby

Námi nabízené řešení je komplexním CRM řešením pro řízení vztahů se zákazníky vycházející z oblíbeného a rozšířeného vtiger CRM Open Source. Náš CRM systém poskytuje nástroje a funkce potřebné pro vytvoření a udržení jasného přehledu o zákaznících a jejich potřebách, od prvního kontaktu, přes vytvoření cenové nabídky, objednávky a faktury až po následný servis. Se svými moduly Potenciální prodej, Nabídky, Objednávky, Faktury a Řešení problémů nabízí rychlé, flexibilní a dostupné řešení. Modul Reporty vede k měřitelným zlepšením každého podnikového procesu a pomáhá organizaci dosáhnout novou, lepší úroveň profitu.

Námi dodávaný systém řízení vztahů se zákazníkem spojuje již několik let výhody znalostí celosvětové komunity sdružené pod Open Source VtigerCRM s úpravami pro nasazení v českém prostředí.

Nová verze vTiger CRM přináší mnohé úpravy a vylepšení, které vycházejí přímo z požadavků českých, ale i zahraničních klientů. vTiger CRM je komplexním nástrojem pro týmovou práci. Umožní Vám mít dokonalý přehled nad Vašimi obchodními aktivitami od prvního kontaktu se zákazníkem až po objednávky, fakturaci, řešení problémů a reporting ve formě statistik a grafů.